OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ ÇAMLIK CADDESİ NO:25/B BAHÇELİEVLER/İSTANBUL BAHÇELİEVLER / İstanbul

İşte aradığın firmaya dair bilgiler...OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim,Adres,Telefon Bilgileri: OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. hakkında, OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. şikayetleri, OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. yorumları :
Firma: OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Yetkililer ERDEM DAL
Adres SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ ÇAMLIK CADDESİ NO:25/B BAHÇELİEVLER/İSTANBUL BAHÇELİEVLER / İstanbul
Telefon 2126418524
Faks
Reklam:
Cep: 5379515438
Web: http://www.oksermekanik.com
Tag: OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. iletişim, OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon , OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numaraları, OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Adres Bilgileri, OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Hakkında yorumlar, OKSER MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT ISI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Şikayet, Öneri ve görüşler
bahçelievler , doğalgaz , kombi , tesisat , istanbul , siyavuşpaşa , klima , inşaat , taahhüt , montaj

Yorumlar


fotoselli kapı ankara
    Bu firma için henüz yorum yapılmadı.

Firma hakkında yorumda bulunun

Unutmayın ki buraya bırakacağınız bilgiler diğer kişiler için yol gösterici olacaktır. Firma hakkında gerçek dışı bilgiler vermeyiniz.